ITIL®

Chcete dosáhnout vyšší efektivity při řízení a správě IT služeb? ITIL® neboli Information Technology Infrastructure Library je mezinárodně uznávaný soubor technik a prověřených postupů, které umožňují lépe řídit poskytovaní IT služeb. Kurz je dostupný v úrovních Foundation a Practitioner.

Trénink vedený certifikovaným lektorem
Akreditované učebny
Oficiální závěrečná zkouška zahrnuta v ceně
Možnost školení ve vašich prostorách

Foundation

ITIL® Foundation ověřuje základní znalosti metodiky, terminologii a rámec ITIL®.

Více informací
  1. 16 900 Kč
Objednat

Practitioner

Navazující kurz na ITIL® Foundation rozšiřuje znalosti o praktické uchopení metodiky.

Více informací
  1. 21 500 Kč
Objednat

Complete Pack

Intenzivní kurz zahrnující úrovně Foundation a Practitioner

Více informací
  1. 31 500 Kč
Objednat

Cena kurzu zahrnuje:

Dvoudenní intenzivní kurz s coffeebreaks a občerstvením, oficiální studijní materiály ITIL®, akreditovanou závěrečnou zkoušku a oficiální certifikát ITIL® Foundation při úspěšném zvládnutí závěrečné zkoušky. V ceně kurzu je i druhý – opravný pokus na absolvování závěrečné zkoušky.
  1. 16900 Kč
Objednat

Cena kurzu zahrnuje:

Dvoudenní intenzivní kurz s coffeebreaks a občerstvením, oficiální studijní materiály ITIL®, akreditovanou závěrečnou zkoušku a oficiální certifikát ITIL® Practitioner při úspěšném zvládnutí závěrečné zkoušky. V ceně kurzu je i druhý – opravný pokus na absolvování závěrečné zkoušky.
  1. 21500 Kč
Objednat

Cena kurzu zahrnuje:

Čtyřdenní intenzivní kurz s coffeebreaks a občerstvením, oficiální studijní materiály ITIL®, akreditovanou závěrečnou zkoušku a oficiální certifikáty ITIL® Foundation a Practitioner při úspěšném zvládnutí závěrečné zkoušky. V ceně kurzu je i druhý – opravný pokus na absolvování závěrečné zkoušky.
  1. 31500 Kč
Objednat

Náš přístup

Školení s našimi trenéry prošla již řada spokojených klientů. Zakládáme si na tom, že jsme schopni vás perfektně připravit na složení oficiální zkoušky. Vysoké procento úspěšnosti našich absolventů u zkoušek hovoří za vše.

Spolehlivost a kvalita služeb

Certifikační kurzy ITIL® od Academy Global jsou garancí úspěchu. Jsme profesionálové a klademe důraz na přípravu. Kurzy ITIL® jsou proto připraveny tak, abyste uspěli. A když ne, druhý pokus je zdarma.

Certifikátem to nekončí

S našimi absolventy udržujeme profesionální vztah i po skončení školení. Řadě z nich naši konzultanti pomáhají nastavit řízení jejich projektů podle metodiky IITIL® přímo v jejich organizaci. Řadu vzorů vám poskytneme zcela zdarma v rámci našich kurzů.

O ITIL®

ITIL® je prověřená metodika používaná po celém světě, pro zlepšení řízení IT služeb. Jedná se o knihovnu postupů pro správu a poskytování IT služeb, díky které se rychle naučíte, jak správně přistupovat k řízení IT služeb. V metodice IT Infrastructure Library (ITIL®) nezáleží na velikosti vašeho IT. Prokazatelných přínosů dosahují velké i malé společnosti, závislé na IT službách.

Co Vám kurzy ITIL® přinesou?

Díky kurzům ITIL® se výrazně zdokonalíte v řízení procesů IT služeb. Pokud jste v manažerské pozici, úspěšné absolvování již prvního kurzu ITIL® Foundation vám značně pomůže dosáhnout vyšší efektivity při správě IT. Znalosti z ITIL® Practitioner uplatníte na mnoha pozicích, mezi nimiž jsou například manažerské pozice ve správě aplikací, podpory IT služeb, nebo jejich vývoje a mnoha dalších.
dude
dude

Simon Anthony Lillie

Zastával managerské pozice ve všech průmyslových odvětvích, včetně pohostinství a zábavního průmyslu a v Academy Global je Global Lead Trainer pro PRINCE2. Simon je také zkušeným trenérem pro metodiku Project Management Best Practice.

Ladislav Karkoška

Již více než dvacet let Ladislav získává, rozvíjí a aplikuje zkušenosti v oblastech řízení IT a HR služeb, kybernetické bezpečnosti a programového i projektového řízení. Zaměřuje se zejména na využití prověřené a uznávané nejlepší praxe, kterou představují metodiky a rámce společnosti AXELOS® jako jsou ITIL®, PRINCE2®, MSP® nebo RESILIA®. Ve společnosti Academy Global zastává pozici Global Lead Trainer.

dude

Perfektně zorganizovaný kurz. Lektor je v dané oblasti opravdu odborník.

Jan Marsal - Senior project manager
dude

Získal jsem náhled na problematiku programového řízení a pokusím se nové poznatky využít v praxi.

Michal Bůbela - Head of IT
dude

Kurz byl dobře připravený, přidaná hodnota velká – mnoho zajímavých informací.

Pavel Macháček - IT SLM

Další
reference

V současné době pro vás máme 8 volných termínů v 2 městech.

Název kurzu Termín Místo Délka Cena
PRINCE2 Complete pack 13.9. Praha 4 dny 32 500 Kč
PRINCE2 Practitioner 15.9. Praha 2 dny 19 500 Kč
PRINCE2 Foundation 13.9. Praha 2 dny 18 500 Kč
ITIL Practitioner 22.9. Praha 2 dny 21 500 Kč
ITIL Foundation 20.9. Brno 2 dny 16 900 Kč
ITIL Complete pack 20.9. Praha 4 dny 32 500 Kč
ITIL Foundation 20.9. Praha 2 dny 16 900 Kč
PRINCE2 Foundation 13.9. Brno 2 dny 18 500 Kč