PRINCE2®

Chcete, aby vaše projekty získaly efektivní manažerské řízení? PRINCE2® je nejoblíbenějším standardem projektových metodik a nevyžaduje předchozí znalosti a zkušenosti. Metodika vychází z ověřených praxí a je použitelná pro všechny velikosti projektů. Kurz je dostupný v úrovních Foundation a Practitioner.

Trénink vedený certifikovaným lektorem
Akreditované učebny
Oficiální závěrečná zkouška zahrnuta v ceně
Možnost školení ve vašich prostorách

Foundation

V kurzu si osvojíte základy projektové metodiky.

Více informací
  1. 18 500 Kč
Objednat

Practitioner

Kurz přímo navazuje na osvojené znalosti a dovednosti z kurzu Prince2® Foundation.

Více informací
  1. 19 500 Kč
Objednat

Complete Pack

Intenzivní kurz pro kompletní uchopení praktik projektového řízení.

Více informací
  1. 31 500 Kč
Objednat

Cena kurzu zahrnuje:

Dvoudenní intenzivní kurz s coffeebreaks a občerstvením, oficiální studijní materiály PRINCE2®, akreditovanou závěrečnou zkoušku a oficiální certifikát PRINCE2® Foundation při úspěšném zvládnutí závěrečné zkoušky. V ceně kurzu je i druhý – opravný pokus na absolvování závěrečné zkoušky.
  1. 18500 Kč
Objednat

Cena kurzu zahrnuje:

Dvoudenní intenzivní kurz s coffeebreaks a občerstvením, oficiální studijní materiály PRINCE2®, akreditovanou závěrečnou zkoušku a oficiální certifikát PRINCE2® Practitioner při úspěšném zvládnutí závěrečné zkoušky. V ceně kurzu je i druhý – opravný pokus na absolvování závěrečné zkoušky.
  1. 19500 Kč
Objednat

Cena kurzu zahrnuje:

Čtyřdenní intenzivní kurz s coffeebreaks a občerstvením, oficiální studijní materiály PRINCE2®, akreditovanou závěrečnou zkoušku a oficiální certifikáty PRINCE2® Foundation a Practitioner při úspěšném zvládnutí závěrečné zkoušky. V ceně kurzu je i druhý – opravný pokus na absolvování závěrečné zkoušky.
  1. 31500 Kč
Objednat

Náš přístup

Školení s našimi trenéry prošla již řada spokojených klientů. Zakládáme si na tom, že jsme schopni vás perfektně připravit na složení oficiální zkoušky. Vysoké procento úspěšnosti našich absolventů u zkoušek hovoří za vše.

Spolehlivost a kvalita služeb

Certifikační kurzy PRINCE2® od Academy Global jsou garancí úspěchu. Jsme profesionálové a klademe důraz na přípravu. Kurzy PRINCE2® jsou proto připraveny tak, abyste uspěli. A když ne, druhý pokus je zdarma.

Certifikátem to nekončí

S našimi absolventy udržujeme profesionální vztah i po skončení školení. Řadě z nich naši konzultanti pomáhají nastavit řízení jejich projektů podle metodiky PRINCE2® přímo v jejich organizaci. Řadu vzorů vám poskytneme zcela zdarma v rámci našich kurzů.

O PRINCE2®

PRINCE2® je celosvětově nejvyužívanější metodika řízení projektů, která vychází z čistě praktických zkušeností. Poskytuje strukturovaný, systematický a vysoce efektivní postup, jak řídit projekty v celém životním cyklu. Je navržena tak, aby vám pomohla přesně tam, kde potřebujete, a jen v rozsahu, jaký vyžadujete. Nerozbourá tak ty pravidla a zvyklosti, které fungují, ale pomůže tam, kde je nejslabší článek projektového řízení. Pomáhá efektivněji plnit cíle a také získat větší kontrolu nad celým projektem.

Co vám kurzy PRINCE2® přinesou?

V průběhu kurzu se seznámíte s celou řadou nástrojů a technik PRINCE2®. Znalosti a dovednosti získané z kurzů jsou aplikovatelné na projekty všech velikostí. Absolvent kurzu získá uznávanou certifikaci, která jej prezentuje jako certifikovaného odborně zdatného projektového manažera.
dude
dude

Simon Anthony Lillie

Zastával managerské pozice ve všech průmyslových odvětvích, včetně pohostinství a zábavního průmyslu a v Academy Global je Global Lead Trainer pro PRINCE2. Simon je také zkušeným trenérem pro metodiku Project Management Best Practice.

Ladislav Karkoška

Již více než dvacet let Ladislav získává, rozvíjí a aplikuje zkušenosti v oblastech řízení IT a HR služeb, kybernetické bezpečnosti a programového i projektového řízení. Zaměřuje se zejména na využití prověřené a uznávané nejlepší praxe, kterou představují metodiky a rámce společnosti AXELOS® jako jsou ITIL®, PRINCE2®, MSP® nebo RESILIA®. Ve společnosti Academy Global zastává pozici Global Lead Trainer.

dude

Perfektně zorganizovaný kurz. Lektor je v dané oblasti opravdu odborník.

Jan Marsal - Senior project manager
dude

Získal jsem náhled na problematiku programového řízení a pokusím se nové poznatky využít v praxi.

Michal Bůbela - Head of IT
dude

Kurz byl dobře připravený, přidaná hodnota velká – mnoho zajímavých informací.

Pavel Macháček - IT SLM

Další
reference

V současné době pro vás máme 8 volných termínů v 2 městech.

Název kurzu Termín Místo Délka Cena
PRINCE2 Complete pack 13.9. Praha 4 dny 32 500 Kč
PRINCE2 Practitioner 15.9. Praha 2 dny 19 500 Kč
PRINCE2 Foundation 13.9. Praha 2 dny 18 500 Kč
ITIL Practitioner 22.9. Praha 2 dny 21 500 Kč
ITIL Foundation 20.9. Brno 2 dny 16 900 Kč
ITIL Complete pack 20.9. Praha 4 dny 32 500 Kč
ITIL Foundation 20.9. Praha 2 dny 16 900 Kč
PRINCE2 Foundation 13.9. Brno 2 dny 18 500 Kč